RODINNÝ PENZION V SRDCI ČESKÉHO RÁJE

Náš penzion nabízí ubytování pro všechny, kteří mají chuť poznat krajinu Českého ráje a láká je turistika, památky v okolí a nebo třeba jen odpočinek v přírodě.

Jsme rodinný pension poskytující krásné ubytování v přírodě v Podkrkonoší v obci Podhorní Újezd a Vojice. Tato obec se nachází na jižním svahu Chlumů mezi známými městy Jičínem a Hořicemi v Královehradeckém kraji. Pro obec samotnou jsou typické pískovcové lomy, které jsou spojeny se sochařstvím. Obec je obklopena třešňovými sady a ovocnými zahradami a proto má také ve znaku třešňový květ. Místní lesy jsou rájem houbařů a v létě nabízí možnost sběru borůvek a dalších lesních plodů.


Ubytování

Penzion je postaven z pískovce, který se těží přímo v obci Vojice a je charakteristický pro stavební styl celého kraje. Jeho provedení s kombinací dřeva mu dává svůj osobitý styl a krásně tak zapadá do místní přírody.

K dispozici jsou 4 apartmány pro 1-5 osob. Apartmány jsou vybaveny vlastní moderní kuchyní s plným vybavením, sociálním zařízením, sprchovým koutem, televizí a wifi připojením.

Každý apartmán má vlastní ložnici, obývací část, prostornou kuchyň a předsíň s vestavěnými skříněmi. Apartmány jsou vybaveny dostatečnými úložnými prostory.

Pro hosty je k dispozici stylová společenská místnost, která se nachází v suterénu pensionu. Prostory místnosti jsou vhodné k rodinným oslavám, večernímu posezení či ke společenskému večeru s dětmi. Místnost je vybavena posezením a barem s možností čepování točeného piva, moderní kuchyní a sociálním zařízením.
Prostory místnosti je možné rezervovat pro soukromé akce (rodinné oslavy, silvestr....).
K prostorám patří i venkovní posezení.